THE LAND OF TALENT

TMSka

Placená SMS pro talentované, neboli TMSka je nejjednodušší způsob, jak pomoci svému oblíbenému umělci, kapele, divadlu nebo influenecerovi. Poslat SMS zvládne každý, proto je jednodušší než skenování QR kódu. S QR kódem se tedy dobře doplňuje.

Služba je pro interprety nebo pro pořadatele zcela zdarma. Každý interpret má přiřazené své unikátní číslo - TMS kód. Interpret nebo pořadatel může mít zmínku o platbě na svých webovkách, v YouTube videích, na Facebooku a jiných sociálních sítích i při živých online streamech. Na základě zhlédnutého obsahu pak může veřejnost přispět na jeho další tvorbu. 

Placená sms se posílá ve tvaru:

TMS (mezera) TMSkód (mezera) 30, 60 nebo 89 na číslo 902 11

Dá se tak přispět 30, 60  nebo 89 Kč. Interpret si může také říci, že bude používat pouze jednu cenovou hladinu, k dispozici má ale všechny.

Příklad: Sleduji se zaujetím představení nebo video interpreta, který má TMS kód číslo 18 a chci ho podpořit částkou 60Kč. SMS by byla ve tvaru:

TMS 18 60 - tuto SMS posílám na číslo 902 11. 

Interpret se zaregistruje jednoduše na našich webových stránkách Talentida.com, kde potvrdí smluvní podmínky. Na základě registrace pak obdrží  unikátní TMS kód, se kterým může pracovat okamžitě po obdržení. Registrace je zdarma na první tři měsíce, nyní však dáváme všem registraci zdarma na celý rok.

 Pořadatelé nás kontaktují přímo, například pomocí e-mailu info@talentida.com.

Součástí služby je také pomoc s propagací na sociálních sítích, další možnosti po domluvě.

 
Cena jedné SMS je 30, 60 nebo 89 Kč včetně DPH. 
Technicky zajišťuje společnost ATS Praha. Infolinka 296 363 199 (po-pá 9-16 hod), info@atspraha.cz, www.platmobilem.cz.


Jak se zaregistrovat? Jak získat svůj vlastní TMS kód?

  • Pokud jste interpret, kapela, divadlo, influencer je potřeba si vytvořit profil na našem webu Talentida.com/registrace. Vložte informace o sobě, zadejte kontakty na sebe (ty se běžným návštěvníkům nezobrazují, jsou pouze pro potřeby naší vzájemné komunikace). Po přihlášení můžete přidat svoji úvodní fotografii, svá YouTube videa atd. Jakmile bude Váš profil vyplněný, přijde Vám formou emailu přiřazený TMS kód. Registrace je běžně na 3 měsíce zcela zdarma. Vzhledem k pandemické situaci dáváme registraci na celý rok zdarma.
  • Pro pořadatele platí mít tuto službu zcela zdarma také, navíc získají další sloty (TMS kódy)dle potřeby. Stačí nás kontaktovat na info@talentida.com.


Jak získat  svou zaslouženou odměnu?

  • do 15 dnů po ukončení měsíce přijdou na Váš e-mail statistiky zasílání SMS z předchozho měsíce, které nám zasílá náš technický partner ATS Praha. Spolu s tím i částka, kterou budete fakturovat a zasílat na info@talentida.com. Fakturační údaje jsou zde: https://www.talentida.com/kontakt/. Specifický symbol je Váš TMS kód. Veškoré informace Vám také přijdou e-mailem.


Kolik dostanu z jedné SMS?

  • TMSky fungují na komerčním principu (za odvedenou práci odměna), proto si každý z mobilních operátorů bere provizi Nyní je to maximálně 19% z SMS pro operátora. Další část jde na provoz samotného systému. Zbytek interpretovi a to takto: 

SMS v hodnotě 30 Kč - k interpretovi jde 20 Kč
SMS v hodnotě 60 Kč - k interpretovi jde 45 Kč
SMS v hodnotě  89 Kč - k interpretovi jde 65 Kč
Všechny částky jsou včetně 21% DPH.


Jak dlouho můžu využívat TMS kód?

  • Využívat TMS kódu můžete po dobu, kdy máte aktivní (viditelný) profil na serveru talentida.com. V případě, že neprodloužíte registraci, Nebudou Vám již chodit statistiky, nebudete mít co fakturovat. 

Tím, že při registraci na webu Talentida.com odsouhlasíte obchodní podmínky s těmito podmínkami souhlasíte.

Více info také na TMSka.cz nebo v obchodních podmínkách Talentida.com