THE LAND OF TALENT

O projektu

Jakýkoliv umělec se zde může zaregistrovat a pak být kontaktován. Je to nejjednodušší cesta, jakou talent najít. Kontaktovat umělce může kdokoliv na světě, firmy, korporace, fyzické osoby,  filmoví producenti, režiséři, divadla, televize, …    


Základní myšlenky projektu:
  • Návštěvníci stránek mohou jednoduše požadovaného talentovaného umělce vyhledat a pozvat t si ho na svou akci. Vyhledávat umělce je možné za účelem vystoupení na firemních akcích, večírcích, zábavních akcích, dětských oslavách, koncertech, diskotékách, pro televizní vystoupení, módní přehlídky, či při jiných příležitostech.

  • Náš web přinese  umělci s talentem, případně agentuře, která jej zastupuje, větší možnosti pro získání nových zakázek.  Umělec může být jednoduše vyhledáván přes naše stránky, což mu i případně agentuře přinese nové zakázky a s tím spojený honorář. Naše společnost není agentura, což znamená, že nikdy nebudeme požadovat procenta z vašeho zisku. Nabízíme pouze možnost Vaší prezentace na našich stránkách. První měsíc je na vyzkoušení zcela zdarma, pak je potřeba uhradit jednorázový roční poplatek ve výši 380 Kč čtvrtletně nebo  1450 Kč ročně, vše včetně DPH.

  • Návštěvník stránek má možnost vyhledt akci v kraji, kde se zrovna nachází. Uživatelé mají možnost umělce ohodnotit hvězdičkami, mohou procházet kalendář oblíbených talentů.