THE LAND OF TALENT

TMSka

Nechceme, aby umělci museli žebrat o každý příspěvek. Umělci jsou od toho, že něco umí a když někdo něco umí, platí se za to.
Jak to funguje? Jednoduše. divadlo, kapela, zpěvák, kouzelník, žonglér nebo třeba přednášející může své umění předvést pomocí živého vysílání na sociálních sítích, YouTube a podobných stránkách. Vašeho oblíbeného interpreta můžete okamžitě odměnit formou sms ve tvaru:

TMS (mezera) číslo interpreta (mezera) 30, 60 nebo 89 na číslo 902 11

Příklad: Sleduji se zaujetím představení divadla Lálálátralala, které má číslo 12345 a chci zaplatit za lístek, zážitek 60Kč. SMS by byla ve tvaru:

TMS 12345 60
Tuto SMS posílám na číslo 902 11. 
A Hotovoooo divadlo žije :-)

 Pojďme je podpořit, zaslouží si to umělci, i my. Bez nás diváků by kultura neexistovala. 

Cena jedné SMS je 30, 60 nebo 89 Kč včetně DPH. 
Technicky zajišťuje společnost ATS Praha. Infolinka 296 363 199 (po-pá 9-16 hod), info@atspraha.cz, www.platmobilem.cz.


Jak se zaregistrovat? Jak získat svůj vlastní TMS kód?

Je to jednoduché - musíme si Vás ale ověřit. 

  • Je potřeba si vytvořit profil na našem webu talentida.com. Vložte informace o sobě, zadejte kontakty na sebe (ty se běžným návštěvníkům nezobrazují, jsou pouze pro potřeby naší vzájemné komunikace) Nezapomeňte na IČ -  na základě tohoto budete mít přidělený TMS kód. Chvíli ale potrvá, než si Vás ověříme. Poté Vám přijde formou emailu přiřazený TMS kód. Buďte trpěliví, děláme to ručně a možná Vám i zavoláme. Přihlaste se a můžete přidat svoji úvodní fotografii, svá videa atd. Nejdříve se zaměřujeme právě na plně vyplněné profily, je zde jednodušší ověřování. Registrace je nyní na 3 měsíce zcela zdarma
  • Po obdržení jedinečného TMS kódu ho můžete začít využívat například při živých vystoupeních nebo přednáškách na internetu, v titulcích videoklipů, v budoucnu i  při pouličních vystoupeních (řídí se zákony ČR a městskými a obecními vyhláškami. Zkrátka všude, je ale potřeba dodržovat platné zákony a nařízení.


Jak získat  svou zaslouženou odměnu?

  • 15 dní po ukončení měsíce přijdou na Váš e-mail statistiky zasílání SMS z předchozho měsíce, které nám zasílá náš technický partner ATS Praha. Spolu s tím i částka, kterou budete fakturovat a zasílat na CZsupport@talentida.com. Fakturační údaje jsou zde: https://www.talentida.com/kontakt/. Specifický symbol je Váš TMS kód. Vše Vám ale přijde e-mailem


Kolik dostanu z jedné SMS?

  • TMSky fungují na komerčním principu (za odvedenou práci odměna), proto si každý z mobilních operátorů bere provizi a je to bohužel docela značná část.. Nyní je to maximálně 19% z SMS pro operátora. Další část jde na provoz samotného systému. Zbytek interpretovi a to takto: 

SMS v hodnotě 30 Kč - k interpretovi jde 20 Kč
SMS v hodnotě 60 Kč - k interpretovi jde 45 Kč
SMS v hodnotě  89 Kč - k interpretovi jde 65 Kč
Všechny částky jsou včetně DPH.


Jak dlouho můžu využívat TMS kód?

 - Využívat TMS kódu můžete po dobu, kdy máte aktivní (viditelný) profil na serveru talentida.com. V případě, že neprodloužíte registraci, Nebudou Vám již chodit statistiky, nebudete mít co fakturovat. 

Tím, že při registraci na webu Talentida.com odsouhlasíte obchodní podmínky s těmito podmínkami souhlasíte.

Více info také na TMSka.cz nebo v obchodních podmínkách Talentida.com