THE LAND OF TALENT

FAQ

Kolik mě jako umělci bude stát registrace?

  • Pokud se zaregistrujete na našem webu, budete mít možnost si systém vyzkoušet bezplatně na jeden měsíc. Po té je potřeba uhradit částku za registraci ve výši 380 Kč čtvrtletně nebo 1450 Kč ročně, vše včetně DPH. Pak už jen můžete očekávat emaily od subjektů, které s Vámi budou chtít spolupracovat.

Co mně  jako talentovanému umělci web přinese? 

  • Jsme jediný web na světě, který vám umožní být přizván k účasti  na různých akcích, jako jsou castingy, role ve filmu, divadle, koncertech,  módních přehlídkách, firemních večírcích, atd.   Nebudeme chtít žádnou provizi z Vašich uskutečněných akcí, nejsme agentura. Jediné co nám platíte je jednorázový registrační poplatek. Nabídky práce Vám pak budou chodit na Vámi uvedený email, ať už půjde o email soukromý, email manažera nebo email Vaší agentury.  

Vlastním agenturu a chci využít vašich služeb a zviditelnit tak umělce, kteří jsou u nás vedeni. Můžu využít Vašich služeb? 

  • Samozřejmě i pro agentury, ať už  umělecké nebo modelingové atd., máme využití. Stačí, aby se Vaši umělci, modelky zde zaregistrovali a do kontaktu uvedli email Vaší agentury a poptávky budou chodit přímo na Vaši agenturu. Agentura se registrovat nemusí. Navíc si tu můžete vyhlédnout nové tváře vaší agentury.  

Mám zájem kontaktovat umělce Jakým způsobem tak učiním?

  • Jednoduše si dle našeho vyhledávače zadáte parametry umělce, kterého potřebujete. Můžete také uvést datum, na které si chcete umělce pozvat. Vyhledají se profily, které odpovídají Vašim parametrům.